Chalupa u Želetavky

V Jihomoravském kraji v okrese Znojmo se v malé obci jménem Lubnice, přímo u řeky Želetavky, nachází zcela zrekonstruovaná chalupa, která nabízí příjemné ubytování pro všechny věkové kategorie. V překrásné přírodě naleznete pohodu, relaxaci i zábavu. Obec Lubnice je příhraniční oblast v turisticky atraktivním Podyjí. První zmínky o této obci sahají do roku 1345, kdy markrabě Karel udělil lénem Jindřichovi z Waldsee tuto vesničku. Do roku 1849 náležela Lubnice k panství Bítov. V obci byla postavena školní budova v roce 1932 a slouží dodnes.

Chalupa u Želetavky nabízí ubytování pro 10 osob, nachází se zde 1 x třílůžkový pokoj, 1 x třílůžkový pokoj v podkroví a 1 x čtyřlůžkový pokoj s vlastním vchodem. Je zde kuchyně se společenskou místností (elektrický sporák se sklokeramickou deskou, digestoř, mikrovlnka, varná konvice, lednice s mrazákem, nádobí, TV, CD přehrávač). Chalupa je vybavena koupelnou s vanou a sprchovým koutem, samostatným WC. Možnost přistýlky.

Chalupa je připravena Vám nabídnout jedinečnost a zábavu. Je zde pro vás připraven venkovní bazén, trampolína, zahradní posezení s grilem, pískoviště pro děti, travnaté hřiště na badminton či volejbal. Přímo u chalupy se nalézá řeka, u které můžete pozorovat krásu přírody a vnímat její proud. Kousek od chalupy je možné navštívit školní hřiště, kde si můžete zahrát fotbal. Okolí je vynikající pro turisty, cyklisty i houbaře a nabízí mnoho památek a turisticky zajímavých míst.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 10 osob ve 3 ložnicích.
Ložnice a pokoje: V chalupě se nachází 1 x samostatný třílůžkový pokoj, 1 x samostatný třílůžkový pokoj v podkroví a 1 x čtyřlůžkový pokoj s vlastním vchodem. Možnost přistýlky.
Sociální zařízení: Nachází se zde 1 x koupelna s vanou i sprchovým koutem. 1 x samostatné WC.

Vytápění: Objekt má plynové podlahové vytápění, nastavení teploty termostatem.
Doprava, parkování: Dostupnost autem, parkování u objektu pro 6 automobilů.
Stravování: V obci je k dispozici obchod se smíšeným zbožím.

Heslo k Wi-Fi: zeletavka53

Vybavení chalupy

Chalupa u Želetavky je luxusně zařízena jak v interiéru, tak v exteriéru. Uvnitř chalupy naleznete vše, co potřebujete k běžnému životu, kuchyně je plně vybavena nádobím, mikrovlnnou troubou, elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou, digestoří, varnou konvicí, lednicí s mrazákem. Součástí kuchyně je jídelní kout a společenská místnost, kde naleznete televizor, CD přehrávač a příjemné posezení. Exteriér Chalupy u Želetavky Vám nabídne venkovní bazén, trampolína, pískoviště pro děti, hřiště s travnatým porostem na volejbal či badminton. K dispozici je zde zahradní nábytek, gril a k zapůjčení sportovní vybavení. Naleznete zde vše pro pohodu a relaxaci.
Parkování je přímo u objektu pro cca 3 automobilů.

Výlety, atrakce, zábava

Okolí obce Lubnice je velice turisticky zajímavé, nachází se zde nedaleko zámky Lednice či Uherčice, Vranov na Dyjí a mnoho jiných krásných památek. Pro rybáře doporučujeme Vranovskou přehradu a pro vinaře vynikající vinařskou oblast v okolí Znojma. Přímo u chalupy protéká říčka Želetavka, která nabízí nádhernou přírodní scenérii.

Cena zahrnuje:
Ubytování pro 10 osob, zapůjčení povlečení, ručníků, utěrky, úklidových prostředků, nádobí. Přes letní sezónu je k dispozici: venkovní posezení, zahradní gril, ohniště, bazén, slunečník, trampolína a pískoviště pro děti. Parkování pro 3 osobní auta před chalupou. Rekreační poplatek je v ceně!

Cena nezahrnuje:
Při nástupu na pobyt je požadována vratná kauce ZIMA 5 000,- Kč, LÉTO 3 000,- Kč na pokrytí spotřeby. Vyúčtování energií probíhá na konci pobytu (elektřina, plyn). Elektřina denní proud 6,- Kč, noční proud 5,- Kč. Plyn 16,-Kč/m3. Pobyt se zvířetem, poplatek za pobyt 200,-Kč.