Chalupa Stará hospoda

V překrásné krajině Vysočiny se nachází obec Koberovice a v této obci naleznete luxusní ubytování ve zcela zrekonstruované “Hostinské usedlosti”, jejíž historie sahá až do roku 1870, v CHALUPĚ STARÁ HOSPODA. Tato bývalá koberovická hospoda sloužila v letech 1919 k hraní divadelních představení místních ochotnických nadšenců, v sále hostince se pořádali veselice a tancovačky. Chalupa je k dispozici celoročně. Svou polohou skýtá CHALUPA STARÁ HOSPODA nepřeberné množství vyžití pro všechny věkové kategorie.

Chalupa je přímo ve středu obce Koberovice, okres Pelhřimov. Kapacita chalupy je pro 18 – 20 osob. Je perfektně vybavena a nabízí velice krásnou kuchyni s moderními elektrickými spotřebiči (sporákem, mikrovlnkou, lednicí s mrazákem, digestoří, varnou konvicí, myčkou a veškerým nádobím), jídelní kout u krbu,
2x třílůžkový pokoj v přízemí, 1x čtyřlůžkový a 1x 8 lůžkový pokoj v prvním patře. Dále jsou 2 postele umíštěny v průchozí hale mezi 2 pokoji v 1. patře, 2x koupelna, 2x WC, relaxační místnost s vířivkou a saunou. Nově připojení WIFI v ceně!

Chalupa Stará Hospoda je připravena nabídnout Vám relaxaci, jedinečnost, neotřelost, pohodu a zábavu. Je zde pro Vás připraven vyhřívaný venkovní bazén v překrásné zahradě, houpačka a trampolína se sítí pro děti, pískoviště, travnaté hřiště pro volejbal či badminton, pingpongový stůl a jedinečný vybavený VINNÝ SKLÍPEK, ve kterém můžete zakoupit a ochutnat jedinečná vína soukromých vinařů z Moravy. Kousek od chalupy se nalézá obecní hřiště, které můžete využít na fotbal či jiný sport. V obci na náměstí najdete také malý rybník. Okolí chalupy a obce Koberovice je velice krásné, je zde mnoho krásných lesů a památek. Okolí je velice vhodné pro houbaření, turistiku, cyklistiku, sport a zábavu. V zimním období zde naleznou uspokojení lyžaři i běžkaři.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 20 osob ve 4 ložnicích.
Ložnice a pokoje: Ubytování – 2x třílůžkový pokoj v přízemí, 1x čtyřlůžkový a 1x 8 lůžkový pokoj v prvním patře. Dále je možnost 2 přistýlek v hale v 1. patře.
Sociální zařízení: Sociální zařízení – 1x koupelna s vanou, 1x koupelna se sprchou a WC umístěná u sauny a vířivky, 1x samostatné WC.

Vytápění: Radiátory v celé chalupě (vytápěno kotlem na uhlí či dřevo), dále krb ve společenské místnosti. V zimním období je v objektu chladno, než se dům vytopí, trvá to cca 2 dny.
Doprava, parkování: Dostupnost autem, parkování v objektu, kapacita až 6 automobilů.
Stravování: V chalupě je plně vybavená kuchyně, kterou můžete využít k vaření. V okolí jsou restaurace a obchod.

Voda v chalupě je pouze užitková ze studny, doporučujeme vlastní balené nápoje.

Vybavení chalupy

Kuchyně je plně vybavena nádobím, myčkou, mikrovlnnou troubou, elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou, digestoří, varnou konvicí, lednicí s mrazákem, dále se u kuchyně nachází samostatná prostorná spíž. Součástí kuchyně je i rozsáhlý jídelní kout, který slouží i jako společenská místnost, ve kterém naleznete krb a LCD televizor.
Venkovním vchodem vstoupíte do vybaveného Vinného sklípku s jedinečnými víny od vinařů z Moravy. V objektu je dále pingpongový stůl. Exteriér chalupy Vám nabídne vyhřívaný venkovní kulatý bazén, houpačku a trampolínu se sítí pro děti, pískoviště, hřiště s travnatým porostem na volejbal či badminton. K dispozici je zde zahradní nábytek, slunečník, gril.

Výlety, atrakce, zábava

Okolí Koberovic je velice krásné, vhodné pro houbaře, cyklisty, turisty. Tip na výlet do okolí: krásný hrad Lipnice nad Sázavou, aquapark v Jihlavě, krásná zoologická zahrada v Jihlavě, klášter premonstrátů v Želivu, město rekordů Pelhřimov, Humpolec, hrad v Ledči nad Sázavou, největší vodní nádrž Želivka, lyžařský vlek Melechov nedaleko obce Kouty.

Blízká lyžařská střediska: Melechov.

Cena zahrnuje:
Ubytování pro 20 osob, zapůjčení povlečení, ručníků, utěrky, úklidových prostředků, nádobí. Přes letní sezónu je k dispozici: venkovní posezení, zahradní gril, stůl na ping-pong, zapuštěný bazén, pro děti houpačka, trampolína, pískoviště. Ve dvoře je parkování pro až 6 osobních aut.

Cena nezahrnuje:
Při nástupu na pobyt je požadována vratná kauce ZIMA 5 000,-Kč, LÉTO 3 000,-Kč na pokrytí spotřeby energií a rekreačních poplatků. Vyúčtování energií probíhá na konci pobytu (elektřina, tuhá paliva). Elektřina denní 6,- Kč, noční 5,- Kč, Dřevo 700,- Kč, Uhlí 800,- Kč Pobyt se zvířetem, poplatek 200,-Kč.

Rekreační poplatek

Osoby mladší 18 let a starší 70 let 6,- Kč na osobu/na den
Osoby starší 18 let a mladší 70 let 21,- Kč na osobu/na den