Služby

Nabízíme ubytování na chalupách, apartmánech a v hotelu v České republice. Mezi naše nabízené oblasti patří Vysočina, Jihomoravský kraj, a Praha. Ubytování je k dispozici po celý rok. Vyberou si u nás všichni! Pouze chalupy přerušují provoz od ledna do března.
Pobyty jsou vhodné pro turisty, cyklisty, lyžaře, houbaře, běžkaře, školy, školky, firmy, dětské tábory. Rádi Vás ubytujeme na jaře, v létě, na podzim i v zimě!
Pořádáte školu v přírodě? Pořádáte teambuilding? Pořádáte sraz s přáteli či rodinnou?
Pojeďte na chalupu a oživte zaběhnutou firemní nebo školní tradici!
Nebo přijeďte do Prahy do luxusně vybavených apartmánů či hotelu Vladař ***.
Na chalupě zažijete zábavu! Jste ve spojení s krásnou okolní přírodou!

Pojeďte s námi!
Těšíme se na vás!

Ceníky

Ceníky jednotlivých chalup a apartmánů naleznete v Ceník. Kauce u každé chalupy je 3 000,- Kč na jaře a v létě. Na podzim a pro silvestrovské pobyty je kauce 5 000,- Kč.
V ceně pobytu u chalup není účtována elektřina, voda, plyn, topení, rekreační poplatek. Rekreační poplatek v chalupě Stará hospoda je 21,- Kč/os/den, 6,- Kč/os/den za dítě a seniory. Na chalupě u Želetavky je již v ceně.
Cena pobytu u apartmánů je včetně elektřiny, vody, plynu, topení i rekreačního poplatku.
Více zjistíte v záložce ubytování v Praze – Hotel Vladař

Rezervace

Rezervace bude zpracována a budeme Vás kontaktovat s jejím potvrzením. Vyplněním rezervace souhlasíte s informacemi a podmínkami uvedenými na našich stránkách.
Následně rezervace pobytu proběhne po úhradě 50 % z celkové částky pobytu. Klientům je zasílána zálohová faktura k úhradě. Zbytek částky, tj. 50 % z celkové částky je nutné uhradit nejpozději týden před nástupem rekreace. Následně je klientům zaslána konečná faktura za úhradu. Pobyt bude poskytnut až po celkové úhradě. Náš bankovní účet je u Sberbank CZ. Úhrady faktur můžete provádět bankovním převodem či vkladem na náš účet. Hotovostní úhradu nepřijímáme.

Provoz

U chalup nabízíme týdenní a víkendové pobyty. Nástup na týdenní rekreaci je vždy v sobotu od 15 hodin, odjezd je následující sobotu do 10 hodin. Nástup na víkendový pobyt je vždy v pátek od 15 hodin, odjezd je v neděli do 17 hodin. Po dohodě lze chalupy pronajmout také během pracovních dnů. Toto je nabízeno především v mimosezóně. U apartmánů či hotelu si můžete vybrat libovolný den, účtujeme vždy odbydlenou noc.

Příjezd

Při příjezdu klienty očekává správce objektu, který je ubytuje a vyřídí s objednatelem pobytu všechny formality. Je nutné si připravit osobní údaje všech osob k ubytování tj. jméno, příjmení, adresu bydliště, číslo OP, datum narození. S osobními údaji je nakládáno dle Zákona č. 101/2000 Sb. Případně tyto údaje můžete zaslat předem e-mailem, aby nedocházelo ke zdržování vyplňováním údajů do formulářů a Ubytovací knihy při příjezdu na pobyt. Objednatel na místě podepisuje Ubytovací smlouvu.
Po všech formalitách jsou klientům předány klíče od objektu a mohou trávit svůj rekreační pobyt.

Provozní řád

V každé naší chalupě naleznete Ubytovací a provozní řád, kterým je nutné se řídit. V Ubytovacím a provozním řádu jsou uvedeny všechny informace o chalupě, všechny naše chalupy mají podobné zařízení. Je nutné se chovat tak, aby nedošlo k poškození zařízení a vybavení a případnému úrazu. Každé poškození našeho vybavení je odečteno z vratné kauce, při vyšší škodě je zbylá částka vymáhána. Věříme, že budete předcházet škodám na našem majetku a vybavení a případným úrazům. Naše společnost, ubytovatel ani naši zaměstnanci neručí za případné úrazy klientů.

Vyúčtování

Ve všech našich objektech je zákaz kouření pod pokutou 1 000,- Kč. Každá chalupa je předána ubytovatelem v bezvadném stavu, na případné nedostatky je nutné upozornit ihned při přebírání objektu. Při přebírání objektu je vždy s objednatelem pobytu sepsán stav elektřiny, vody, tepla, plynu. Vyúčtování všech energií probíhá na konci pobytu dle spotřeby. U každé chalupy je cena energií jiná. Po ukončení pobytu předají rekreanti zpět objekt tak, jak ho převzali. Na konci pobytu je nutné provést závěrečný úklid (úklidové prostředky jsou k dispozici), za neprovedení závěrečného úklidu má ubytovatel právo na vyúčtování úklidu ve výši 1 000,- Kč.

Standard

K našim standardům patří vybavená kuchyně nádobím, varnou konvicí, mikrovlnkou, sporákem s troubou, lednicí s mrazákem, dále TV, bazén, trampolína, gril, povlečení červený kanafas, ručníky červené nebo bílé barvy. Toto vybavení naleznete v každém našem objektu. Některé chalupy mají i další vybavení, nicméně tento standard u nás vždy najdete.

UPOZORNĚNÍ

DLE UBYTOVACÍ SMLOUVY MÁME VYHRAZENO PRÁVO OKAMŽITĚ UKONČIT POBYT TĚM KLIENTŮM, KTEŘÍ SVÝM JEDNÁNÍM A CHOVÁNÍM PORUŠUJÍ UBYTOVACÍ A PROVOZNÍ ŘÁD. POBYT JE KE DNI DELIKTU NEKOMPROMISNĚ UKONČEN A KLIENTI JSOU POVINNI OBJEKT IHNED OPUSTIT NEBO NEJPOZDĚJI NÁSLEDUJÍCÍ DEN DO 10 HODIN RÁNO. ROZDÍL CENY ZA UBYTOVÁNÍ BUDE PO ODEČTENÍ PŘÍPADNÝCH ŠKOD VRÁCEN OBJEDNATELI UBYTOVÁNÍ.